ACADEMIA DE POLITIE

Ce facultate sa aleg? Admiterea si intrarea la universitate, universitati straine, specializari, adrese facultati etc

ACADEMIA DE POLITIE

Mesajde alice88 pe Vin Ian 02, 2009 6:49 pm

Sper sa nu fiu singura interesata de acest subiect.Vreau sa intru la academie si de aceea vreau sa fac schimb de informatii cu cei interesati. :)
alice88
Elev
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Ian 02, 2009 6:41 pm

Re: ACADEMIA DE POLITIE

Mesajde miri pe Mar Ian 06, 2009 9:18 pm

din fericire nu esti singura,si sunt chiar incantata ca am descoperit pe cineva interesat de adacemia de politie...
daca vrei sa facem un schimb de informatii cred eu ca ar fi mai bine sa discutam pe messenger
deci cum facem:P?
miri
Elev
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Ian 06, 2009 9:16 pm

Re: ACADEMIA DE POLITIE

Mesajde zauberer_Dan pe Mie Ian 21, 2009 10:27 pm

Acuma ..eu pot sa zic ca... din nefericire nu esti singura.. :P si nici eu nu sunt sigurul ...sunt f multi care vor sa intre la academie...daca vrei, sau daca vrea cineva sa mai discutam despre academie ...zauberer_dan id de messenger. Va astept, pe cei interesati de academie.
zauberer_Dan
Elev
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 21, 2009 10:22 pm

Re: facultatea ETCS

Mesajde kristina23 pe Joi Ian 22, 2009 7:40 pm

daca urmez aceasta facultate ce voi ajunge....ce voi invata pe acolo....k nam gasit informatii:P
kristina23
Elev
 
Mesaje: 8
Membru din: Sâm Ian 10, 2009 4:06 pm

Re: ACADEMIA DE POLITIE

Mesajde sarius pe Joi Feb 05, 2009 10:01 pm

Pai pentru inceput cum au spus si antevorbitorii mei nu esti singura care vor sa dea la academie! Si eu o sa dau anul acesta (2009) si multi vor da! Ideea e ca pentru a intra acolo iti trebuie multa munca si motivatie! Nu e imposibil de intrat cum te-au speriat cei de pe alte pagini ca se intra cu pile! Poate ca se intra si cu pile, defapt nu am nici o indoiala ca sunt si promovati prin relatii si bani , dar se poate intra si daca inveti! Pentru mai multe discutzii id_messenger : sariusindustries!
sarius
Elev
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Feb 05, 2009 9:57 pm

Re: ACADEMIA DE POLITIE

Mesajde sarius pe Joi Feb 05, 2009 10:05 pm

de kristina23 pe Joi Ian 22, 2009 7:40 pm
daca urmez aceasta facultate ce voi ajunge....ce voi invata pe acolo....k nam gasit informatii:P


Pai in primul rand o sa iesi ofiter in Politie (daca vrei sa urmezi facultatea de politie si nu altceva) ! Acolo vei invatza in mare partea drept ! (aviz pt cei care au o alta opinie cititi cu atentie "in mare parte" si nu "in totalitate")! Pentru mai multe detalii intrati pe YM!
sarius
Elev
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Feb 05, 2009 9:57 pm

Re: ACADEMIA DE POLITIE

Mesajde ama_ralu pe Mar Feb 24, 2009 9:46 pm

buna , ma bucur k v-am gasit :D si eu vreau sa dau la academie ,care detine mai multe informatii despre tot ce inseamna academia de politie pls add ralu_2_ama ;) astept cat mai multe informatii
ama_ralu
Elev
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Feb 24, 2009 9:35 pm

Re: ACADEMIA DE POLITIE

Mesajde bunelu07 pe Lun Iun 22, 2009 5:26 pm

hmm, niciunul pentru campina ?:)
bunelu07
Elev
 
Mesaje: 18
Membru din: Mar Iun 16, 2009 5:44 pm

Re: ACADEMIA DE POLITIE

Mesajde hello_91 pe Mie Noi 18, 2009 8:34 pm

hey ..:)
si eu sunt interesata de academia de politie :)
...dak vreti id meu este just_glorious ...!!!
cine este interesat si cine vrea sa vb...mai sus id meu de mess!!!
hello_91
Elev
 
Mesaje: 3
Membru din: Mie Noi 18, 2009 7:36 pm

ACADEMIA DE POLIŢIE NU FACE RECRUTĂRI ÎN 2010

Mesajde PBNA pe Mie Ian 06, 2010 2:59 pm

ARTICOLUL INTEGRAL PE SITE-UL AGENTIEI PBNA: http://pbnapresa.blogspot.com/2010/01/adio-academia-de-politie.html

Din surse apropiate Ministerului de Interne, se pare că anul 2010 nu va aduce niciun cadet nou la Academia de Poliţie „Alexandru Ioan Cuza” din Bucureşti, asta din cauza problemelor fiananciare întâmpinate de departamenul pentru resurse umane, dar şi din cauza rapoartelor negative primite de Academie de la MAI .

Mii de tineri aspiranţi la un loc în băncile...

ARTICOLUL INTEGRAL PE SITE-UL AGENTIEI PBNA: http://pbnapresa.blogspot.com/2010/01/adio-academia-de-politie.html
PBNA
Elev
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Ian 06, 2010 2:56 pm

de Robot pe

Robot
 
Mesaje: 1
Membru din: 2008
Locaţie: IT


Înapoi la FACULTATI - totul despre facultate

Cine este conectat

Utilizatori înregistraţi: Google [Bot]